Menu

Πρόγραμμα Τουρνουά Μικεδάκη

  • Γράφτηκε από τον/την proteasvoulas

25ο Τουρνουά Ακαδημιών «Αγγέλα Μικεδάκη» Μάης 2017

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

 

 

 

 

Παρασκευή5Μάη

 

Παρασκευή12Μάη

 

 

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Β’

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Β’

 

18:00

WINGS-DREAM

 

18:00

DREAM-WINGS

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α’

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α’

 

19:00

LYNX-LIBERTY

 

19:00

LIBERTY-LYNX

 

ΑΓΟΡΙΑ Α’

 

ΑΓΟΡΙΑ Α’

 

20:00

CELTICS-KNICKS

 

20:00

NUGGETS-WARRIORS

 

21:00

WARRIORS-CAVALIERS

 

21:00

CELTICS-CAVALIERS

 

Σάββατο6Μάη

Κυριακή7Μάη

Σάββατο13Μάη

Κυριακή14Μάη

ΑΓΟΡΙΑ Δ’

ΑΓΟΡΙΑ Δ’

ΑΓΟΡΙΑ Δ’

ΑΓΟΡΙΑ Δ’

09:00

CAVALIERS-HEAT

09:00

CAVALIERS-WARRIORS

09:00

PACERS-SPURS

09:00

HEAT-THUNDER

10:00

WARRIORS-SPURS

10:00

HEAT-PEACERS

10:00

HEAT-WARRIORS

10:00

WARRIORS-PEACERS

11:00

PEACERS-THUNDER

11:00

SPURS-THUNDER

11:00

CAVALIERS-THUNDER

11:00

CAVALIERS-SPURS

ΑΓΟΡΙΑ Γ’

ΑΓΟΡΙΑ Β

ΑΓΟΡΙΑ Γ’

ΑΓΟΡΙΑ Β’

12:00

CLIPPERS-BLAZERS

12:00

ROCKETS-MAVERICKS

12:00

CLIPPERS-BULLS 

12:00

JAZZ-ROCKETS

13:00

KINGS-BULLS

13:00

JAZZ-HAWKS

13:00

BLAZERS-KINGS

13:00

HAWKS-MAVERICKS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Β’

ΑΓΟΡΙΑ Γ’

ΑΓΟΡΙΑ Β’

ΑΓΟΡΙΑ Γ’

18:00

WINGS-MERCURY

18:00

CLIPPERS-KINGS 

18:00

ROCKETS-HAWKS

18:00

CLIPPERS-BLAZERS

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α’

 

 

 

19:00

LYNX-MYSTICS

19:00

BLAZERS-BULLS

19:00

JAZZ-MAVERICKS

19:00

KINGS-BULLS

ΑΓΟΡΙΑ Β

ΑΓΟΡΙΑ Α’

ΑΓΟΡΙΑ Α’

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Β’

20:00

ROCKETS-JAZZ

20:00

KNICS-RAPTORS

20:00

NUGGETS-CAVALIERS

20:00

DREAM-MERCURY

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α’

21:00

MAVERICKS-HAWKS

21:00

HORNETS -WARRIORS

21:00

KNICKS-WARRIORS

21:00

LIBERTY-MYSTICS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Παρασκευή 19 Μάη

 

Παρασκευή 26 Μάη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α’+Β’

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Β’

 

18:00

Διαγωνισμοί Προκριματικός

 

18:00

MERCURY-WINGS

 

ΑΓΟΡΙΑ Α’

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α’

 

18:30

Διαγωνισμοί Προκριματικός

 

19:00

MYSTICS-LYNX

 

ΑΓΟΡΙΑ Α’

 

ΑΓΟΡΙΑ Α’

 

19:30

Ημιτ. 1ος-4ος

 

20:00

CELTICS-NUGGETS

 

20:30

Ημιτ. 2ος-3ος

 

21:00

KNICKS-CAVALIERS

 

21:30

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ- ΕΦΗΒΟΙ

 

Σάββατο20Μάη

Κυριακή21 Μάη

Σάββατο27 Μάη

Κυριακή28 Μάη

 

 

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ Γ’

ΑΓΟΡΙΑ Δ’

ΑΓΟΡΙΑ Δ’

ΑΓΟΡΙΑ Γ’

10:00

CLIPPERS-BULLS

09:00

Ημιτ. 1ος-4ος

10:00

ΤΕΛΙΚΟΣ’

10:00

CLIPPERS-KINGS

11:00

BLAZERS-KINGS

10:00

Ημιτ. 2ος-3ος

 

 

ΑΓΟΡΙΑ Α’

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Β’

11:00

BLAZERS-BULLS

12:00

Προημιτελικός 4ος-5ος

11:00

Διαγωνισμοί Προκριματικός

11:00

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΑΓΟΡΙΑ Δ’

 

ΑΓΟΡΙΑ Β’

ΑΓΟΡΙΑ Γ’

12:00

CAVALIERS-PEACERS

 

12:00

HAWKS-ROCKETS

12:00

ΤΕΛΙΚΟΣ 

13:00

HEAT-SPURS

 

13:00

MAVERICKS-JAZZ

13:00

Τελικοί Διαγωνισμών

(Όλες οι κατηγορίες)

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ Δ’

ΑΓΟΡΙΑ Β’

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Β’

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α’

18:00

WARRIORS-THUNDER

18:00

Διαγωνισμοί Προκριματικός

18:00

Ημιτ 2ος-3ος

17:00

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Β’

 

ΑΓΟΡΙΑ Γ’

ΑΓΟΡΙΑΒ

19:00

MERCURY-DREAM

19:00

MAVERICKS-ROCKETS

19:00

Διαγωνισμοί Προκριματικός

18:00

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α’

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α’

ΑΓΟΡΙΑ Α’

20:00

MYSTICS-LIBERTY

20:00

HAWKS-JAZZ

20:00

Ημιτ.2ος-3ος

19:00

ΤΕΛΙΚΟΣ

21:00

ΑΓΩΝΑΣ ΓΟΝΕΩΝ

21:00

ΑΓΩΝΑΣ ΓΟΝΕΩΝ

21:00

ΑΓΩΝΑΣ ΓΟΝΕΩΝ

20:30

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

 

 

 

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

 

25ο Τουρνουά Ακαδημιών «Αγγέλα Μικεδάκη» Μάης 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ JUNIORΑΚΙΑ

 

1η Αγωνιστική

2η Αγωνιστική

3ηΑγωνιστική

5η Αγωνιστική

Σάββατο 6Μάη

Κυριακή 7 Μάη

Παρασκευή 12 Μάη

Κυριακή14 Μάη

09:00

CAVALIERS-LAKERS

Διαγωνιστικά Παιχνίδια

09:00

CAVALIERS-LAKERS

18:00

LAKERS-CAVALIES

Διαγωνιστικά Παιχνίδια

9:00

CAVALIERS-LAKERS 

 

10:00

WARRIORS-JAZZ

Διαγωνιστικά Παιχνίδια

10:00

WARRIORS-JAZZ

19:00

JAZZ-WARRIORS

Διαγωνιστικά Παιχνίδια

10:00

WARRIORS -JAZZ

11:00

MAGIC-NETS

11:00

MAGIC-PELICANS

 

11:00

GRIZLIIES-MAGIC 

 

12:00

GRIZZLIES-PELICAN

12:00

NETS-GRIZZLIES

4η Αγωνιστική

12:00

PELICAN-NETS

 

 

 

Σάββατο13 Μάη

 

 

 

10:00

MAGIC-GRIZLIES

 

 

 

11:00

NETS-PELICANS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


6η Αγωνιστική

7η Αγωνιστική

8η Αγωνιστική

9η Αγωνιστική

Σάββατο 20Μάη

Κυριακή21 Μάη

Σάββατο 27 Μάη

Κυριακή28Μάη

09:00

LAKERS-CAVALIERS

Διαγωνιστικά Παιχνίδια

09:00

LAKERS-CAVALIERS

09:00

CAVALLIERS-LAKERS

Διαγωνιστικά Παιχνίδια

(ΝΕΟ Junior)

09:00

CAVALIERS-LAKERS

(ΚΛΕΙΣΤΟ)

10:00

WARRIORS-JAZZ

Διαγωνιστικά Παιχνίδια

10:00

WARRIORS-JAZZ

10:00

JAZZ-WARRIORS

Διαγωνιστικά Παιχνίδια

(ΝΕΟ Junior)

10:00

JAZZ-WARRIORS

(ΚΛΕΙΣΤΟ)

11:00

PELICAN-GRIZLIES

11:00

MAGIC-GRIZZLIES

10:00

1ος Ημιτελικός 1ος – 4ος

11:00

Μικρός Τελικός

(ΚΛΕΙΣΤΟ)

12:00

NETS-MAGIC

12:00

NETS-PELICANS

11:00

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ

Juniors 1,2,5 & 6

12:00

Μεγάλος Τελικός

(ΚΛΕΙΣΤΟ)

 

 

12:00

2ος Ημιτελικός 2ος-3ος

 

 

 

 

 

21:00

ΑΓΩΝΑΣ ΓΟΝΕΩΝ

21:00

ΑΓΩΝΑΣ ΓΟΝΕΩΝ

21:00

ΑΓΩΝΑΣ ΓΟΝΕΩΝ

20:30

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

 

 

Irish bookie Coral cbetting.co.uk location at United Kingdom
List with onlain bookmakersGBETTING