Menu

ΑΓΟΡΙΑ Δ’

25ο Τουρνουά Ακαδημιών «Αγγέλα Μικεδάκη» Μάης 2017

 

ΑΓΟΡΙΑ Δ’(γεν. 2007-08) ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 

                                                                 

   CAVALIERS

     HEAT

WARRIORS

   PEACERS

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ

ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΤΣΑΠΡΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ  ΝΤΟΜΕΝΙΚΟ

ΣΑΛΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΙΛΙΠΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ   ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΛΗΒΑΣΙΛΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΣΚΑΛΙΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

 

ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΛΩΣΣΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΑΝΟΥΔΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΙΛΙΣΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΟΣ ΑΛΕΧΗΣ

ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

 

ΡΗΓΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ

ΚΤΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΡΜΑΝ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΩΡΙΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ

ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΑΝΟΣ

ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΡΓΥΡΟΣ ΝΑΣΟΣ

ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΥΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΟΡΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΡΗΤΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΛΜΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΟΣ

ΣΑΛΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΨΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΛΥΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ

ΒΙΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΑΠΑΜΗΧΑΗΛ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΜΗΤΣΟΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

 

      SPURS

THUNDER

 

 

ΚΟΡΟΝΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΚΑΣΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΡΗΣ

ΓΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΜΠΟΥΣΤΡΑΣ ΑΡΗΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΚΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  ΘΩΔΟΡΗΣ

ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

ΧΩΡΑΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΑΧΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΤΑΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 

ΤΖΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΝΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ

ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΖΑΧΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΜΑΡΩΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

1η Αγωνιστική

2η Αγωνιστική

3η Αγωνιστική

4η Αγωνιστική

Σάββατο6Μάη

Κυριακή 7 Μάη

Σάββατο13 Μάη

Κυριακή14 Μάη

09:00

CAVALIERS-HEAT

09:00

CAVALIERS-WARRIORS

09:00

PACERS-SPURS

09:00

HEAT-THUNDER

10:00

WARRIORS-SPURS

10:00

HEAT-PEACERS

10:00

HEAT-WARRIORS

10:00

WARRIORS-REACERS

11:00

PEACERS-THUNDER

11:00

SPURS-THUNDER

11:00

CAVALIERS-THUNDER

11:00

CAVALIERS-SPURS

 

 


5η Αγωνιστική

6η Αγωνιστική

7η Αγωνιστική

Σάββατο 20Μάη

Σάββατο27 Μάη

Κυριακή28Μάη

12:00

CAVALIERS-PEACERS

09:00

Ημιτ. 1ος-4ος

10:00

ΤΕΛΙΚΟΣ

13:00

HEAT-SPURS

10:00

Ημιτ. 2ος-3ος

13:00

Τελικοί Διαγωνισμών

18:00

WARRIORS-THUNDER

11:00

Διαγωνισμοί Προκριματικός

20:30

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

 
Irish bookie Coral cbetting.co.uk location at United Kingdom
List with onlain bookmakersGBETTING