Menu

ΑΓΟΡΙΑ Α’

25ο Τουρνουά Ακαδημιών «Αγγέλα Μικεδάκη» Μάης 2017

 

ΑΓΟΡΙΑ Α’(γεν. 2000-03) Παμπαίδες 1,2,3,4,5, Παίδοεφηβικό Β’

                                                                 

   CELTICS

KNICKS

NUGGETS

   WARRIORS

CAVALIERS

ΠΟΛΥΧΡΟΝΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ        

ΤΣΙΑΡΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ  

ΚΑΡΚΑΝΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΛΙΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ      

ΑΛΑΜΠΑΝΙΣΗΣ ΤΖΑΝΗΣ          

ΣΤΕΦΑΝΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    

ΠΑΡΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   

ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ    

ΝΑΧΜΙΑΣ ΜΩΡΙΣ         

ΚΑΛΛΙΝΩΣΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ          

ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΙΠΠΟΣ      

ΧΗΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ         

ΜΕΣΟΛΛΟΓΓΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    

ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΑΣΟΣ     

ΛΥΣΓΑΡΗΣ ΧΑΡΗΣ      

ΠΑΠΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ      

ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ           

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  

ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ     

ΑΖΑΡΙΑΔΗΣ ΕΝΙΟ        

ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ       

ΒΕΡΟΥΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ   

ΛΙΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ           

ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ           

ΑΛΙΠΡΑΣΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ          

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ   

ΚΡΑΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ      

ΓΡΥΛΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ     

ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΜΑΝΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ     

ΛΑΟΥΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ         

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ        

ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ          

ΡΑΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ           

ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    

ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ    

ΖΑΝΝΟΣ ΜΑΝΟΣ         

ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΘΩΜΑΣ    

ΑΡΓΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    

ΡΑΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ       

ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ      

ΤΡΙΠΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ        

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΚΟΣ   

ΠΑΠΑΔΟΔΗΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ     

ΤΣΙΛΙΜΠΕΡΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ         

ΠΕΤΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 

ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ   

ΚΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ       

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ     

ΤΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ  

ΚΟΥΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     

ΛΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      

ΜΩΛΟΣ ΦΩΤΗΣ           

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ  

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ       

ΤΣΕΒΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ       

ΜΠΕΤΣΗΣ ΑΓΗΣ           

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ  

ΓΚΟΝΤΖΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ   

ΚΟΣΙΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΡΟΥΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ      

ΜΙΝΕΤΑΣ ΠΑΝΟΣ         

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ           

ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 

ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝ.       

ΠΛΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ      

ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ     

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ       

ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ      

ΒΡΕΤΤΟΣ ΠΑΝΟΣ        

ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ       

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΕΩΝΤΑΣ

ΜΟΡΦΟΓΛΟΥ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ    

ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΝΙΝΟ    

ΠΑΠΑΓΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 

ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          

ΝΑΜΙΑΣ ΝΤΑΪΒΙΝΤ        

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

1η Αγωνιστική

2η Αγωνιστική

3η Αγωνιστική

4η Αγωνιστική

Παρασκευή5Μάη

Κυριακή 7 Μάη

Παρασκευή12 Μάη

Σάββατο13 Μάη

 

 

 

 

20:00

CELTICS-KNICKS

20:00

KNICKS-NUGGETS

20:00

NUGGETS-WARRIORS

20:00

NUGGETS-CAVALIERS

21:00

WARRIORS-CAVALIERS

21:00

CELTICS -WARRIORS

21:00

CELTICS-CAVALIERS

21:00

KNICKS-WARRIORS

 

 


5η Αγωνιστική

6η Αγωνιστική

7η Αγωνιστική

8η Αγωνιστική

Παρασκευή 19Μάη

Κυριακή 21 Μάη

Παρασκευή 26 Μάη

Κυριακή28Μάη

 

12:00

Προημιτελικός 4ος-5ος

19:30

Ημιτ. 1ος-(4ος ή 5ος)

13:00

Τελικοί Διαγωνισμών

20:00

CELTICS-NUGGETS

 

20:30

Ημιτ. 2ος-3ος

19:00

ΤΕΛΙΚΟΣ

21:00

KNICKS-CAVALIERS

22:00

ΑΓΩΝΑΣ ΓΟΝΕΩΝ

21:30

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ- ΕΦΗΒΟΙ

20:30

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

 

 

 

 

Irish bookie Coral cbetting.co.uk location at United Kingdom
List with onlain bookmakersGBETTING